Technologie

7Levels. Pieniądze na rozwój zespołu i działalności

7Levels, deweloper i wydawca gier, który specjalizuje się przede wszystkim w tytułach na konsolę Nintendo Switch, planuje drugą publiczną ofertę akcji. Chce z niej pozyskać od 2,5 mln do 4 mln zł.
Foto: materiały prasowe

Zapisy na akcje zostaną przeprowadzone między 6 a 20 października. Kapitał z emisji będzie przeznaczony na produkcję nowego autorskiego tytułu, rozwój segmentu działalności wydawniczej oraz powiększenie zespołu. W pierwszym dniu zapisów zostanie także ustalona cena emisyjna.

Firma wyemituje od 50 do 100 tys. akcji. Większość zebranej kwoty – od 2 do 3 mln zł – zostanie przeznaczona na prace nad nową grą. Od 0,3 do 0,5 mln zł trafi na rozwój działalności wydawniczej 7Levels, a reszta zasili budżet zespołu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.