Technologie

Noobz from Poland. Gry rozgrzeją parkiet

Kolejne studio decyduje się na debiut na małym parkiecie. Tym razem plany wejścia na NewConnect ogłosił deweloper z Warszawy Noobz from Poland.
Foto: materiały prasowe

– Składamy właśnie kompletne dokumenty. Spółka jest już publiczna i liczymy, że będzie notowana do końca roku – powiedział Kotowski. – Jesienią planujemy premierę gry „Total Tank Simulator". Następnie zakładamy rok wsparcia tego tytułu z przynajmniej jednym DLC (rozszerzeniem oferującym dodatkową zawartość – przyp. red.). Kolejna duża produkcja PC, znacznie większa od „Total Tank", rozpocznie się w połowie przyszłego roku. Ponadto będziemy rozwijać małe gry na Nintendo Switch – dodał prezes.

W lipcu 2018 r. Noobz from Poland przeprowadziło prywatną emisję akcji. W jej ramach studio pozyskało 1,65 mln zł. Obecna wycena spółki wynosi około 12 mln zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.