REKLAMA
REKLAMA

Technologie

FiberCo Orange Polska ma być siecią otwartą

Epidemia powodowała słabość rynku nieruchomości, a ta wymusiła na telekomie ostrożniejsze inwestycje. Także w infrastrukturę.
Foto: parkiet.com

Wyniki Orange Polska za II kwartał lekko pozytywnie zaskoczyły rynek. Jednak zgodnie z przewidywaniami nie one najbardziej interesowały analityków i dziennikarzy.

W stronę hurtownika

Na wczesnym etapie są prace nad FiberCo, wehikułem inwestycyjnym Orange Polska, który we współpracy z inwestorem ma rozbudowywać zasięg sieci światłowodowej telekomu po 2020 roku – poinformował w czwartek podczas spotkania online z dziennikarzami Jean-Francois Fallacher, ustępujący z końcem sierpnia prezes spółki.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA