REKLAMA
REKLAMA

Technologie

CI Games: Finansowanie na gry

Wzrostem zareagowały we wtorek notowania CI Games na informację o zwiększeniu kredytu odnawialnego w mBanku o 15 mln zł.

Marek Tymiński, prezes CI Games.

Foto: materiały prasowe, Marcin Mizerski

Finansowanie może zostać wykorzystane przy realizacji trzech projektów, w tym „Sniper Ghost Warrior Contracts 2" oraz „Lords of the Fallen 2". Giełdowa spółka przekonuje, że finansowanie przez bank – mimo trwającej wciąż pandemii – jest nadal atrakcyjne kosztowo.

Z dostępnych informacji wynika, że oprocentowanie kredytu oparte jest na stawce WIBOR 1M oraz 2,7 pkt proc. marży. Zabezpieczenia spłaty obejmują zastaw finansowy na rachunkach spółki w mBanku oraz oświadczenie o poddaniu się egzekucji.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA