REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Operatorzy próbują podwyżek cen

Orange Polska zaryzykował i próbuje podnieść ceny abonamentów z usługami bez limitu. Na razie o kilka złotych.
Foto: Adobestock

Na takie decyzje zarządów giełdowych operatorów posiadacze akcji spółek telekomunikacyjnych i analitycy czekali od dawna. W poniedziałek Orange Polska wprowadził do sprzedaży nowe plany taryfowe dla usług mobilnych.

Drobna podwyżka

Telekom o około 5 zł podniósł cenę najtańszego abonamentu w formule no limit (jego składowe to rozmowy i wiadomości bez ograniczeń oraz pakiet transmisji danych i dodatkowe usługi). Do tej pory najtańszy pakiet no limit kosztował 39,99 zł (uwzględniając rabaty za zgodę na przesyłanie e-faktury i informacji marketingowych). W nowej odsłonie to 45 zł miesięcznie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA