Technologie

Sygnis: Giełda zwiększy wiarygodność

Spółka technologiczna działająca w branżach m.in. druku 3D oraz budowy specjalistycznych maszyn kilka tygodni temu podpisała term sheet z notowaną na NewConnect firmą Mode, dotyczący przeprowadzenia procesu odwrotnego przejęcia.
Foto: Fotorzepa, Grzegorz Psujek

Zdaniem prezesa Andrzeja Burgsa, dzięki debiutowi na małym parkiecie, spółka jeszcze bardziej przyspieszy rozwój.

– Rośniemy szybko, powiększając się 2–3-krotnie rok do roku. Obecnie to tempo zaczyna być dla nas zbyt wolne. Chcemy jeszcze bardziej przyspieszyć, aby osiągnąć wyższy pułap rozwoju i płynnie tworzyć kolejne technologie, potrzebujemy więcej kapitału – stwierdził prezes Andrzej Burgsa.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.