Technologie

Gra ciągnie kursy All In! Games i One More Level

Sprzedaż „Ghostrunnera" na koniec roku przekroczyła 0,5 mln egzemplarzy. Notowania producenta i wydawcy idą w górę.
Foto: materiały prasowe

Za akcję All In! Games w środę przed południem trzeba zapłacić 14,2 zł po wzroście kursu o ponad 5 proc. Również papiery One More Level aktualnie drożeją o około 5 proc. do 9,3 zł. Zwyżka jest reakcją na informacje jakie napłynęły na rynek.

Zarząd All In! Games podał, że  do 31 grudnia 2020 r. gra „Ghostrunner" sprzedała się w liczbie ponad 500 tys. kopii. Tymczasem spółka szacowała sprzedaż gry na 400 tys. kopii w ciągu roku i takie założenia były użyte przy wycenie gry przez biegłego.

„Powyższa liczba szacunkowa obejmuje sprzedaż detaliczną gry na wszystkich platformach sprzętowych oraz we wszystkich sklepach. Po ostatecznym zweryfikowaniu danych dotyczących sprzedaży, w tym po uzyskaniu pełnej informacji o zwrotach oraz szczegółowych danych o sprzedaży, spółka przekaże oficjalne dane w osobnym komunikacie bieżącym" – czytamy w raporcie. Można spodziewać się takiej informacji najprawdopodobniej na przełomie trzeciego i czwartego kwartału.

„Ghostrunner" zadebiutował 27 października 2020 r. na komputerach PC oraz konsolach Xbox One i Playstation 4. Gra po premierze utrzymywała się na wysokich miejscach na liście bestsellerów portalu Steam.

All in Games jest współwydawcą gry, razem z włoskim 505 Games. Z kolei producentem jest notowany na NewConnect One More Level.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.