Przemysł

Grupa Recykl: Chełm opłacalną inwestycją

Wytwarzanie nowego produktu o nazwie SMAPOL już się rozpoczęło. Wprowadzenie go do sprzedaży na skalę przemysłową już w I kwartale 2021 r.

Maciej Jasiewicz, wiceprezes Grupy Recykl.

Foto: materiały prasowe

Grupa Recykl ma obecnie więcej zamówień niż przed pandemią. Wkrótce do oferty wejdą nowe produkty, o wyższej marży, co wpłynie na wyniki. Od początku roku akcje spółki zdrożały o ponad 60 proc., do 29,6 zł

Opłacalna inwestycja

Grupa Recykl działa w sektorze zagospodarowywania odpadów w postaci zużytych opon. Zarząd przyznaje, że spółka odczuła skutki pandemii, jednak było to chwilowe i obecnie wszystko wróciło na dawne tory.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.