REKLAMA
REKLAMA

Przemysł

Boryszew odczuł skutki pandemii

W obliczu pogarszających się wyników priorytetem grupy jest utrzymanie płynności na bezpiecznym poziomie.

Piotr Lisiecki, prezes Boryszewa.

Foto: materiały prasowe

Boryszew zmaga się ze skutkami największego od lat kryzysu w branży motoryzacyjnej, spotęgowanego pandemią. Ograniczenia produkcji w branży motoryzacyjnej skutkowały drastycznym spadkiem zamówień i koniecznością czasowego wstrzymania produkcji w zakładach spółek działających w motoryzacji (Maflow i Grupa BAP).

Odbudowa przychodów

– W maju grupa wznowiła pracę we wszystkich zakładach, które musiały ją czasowo zawiesić. W czerwcu poziom produkcji stopniowo wzrastał, by osiągnąć ok. 60 proc. stanu sprzed wybuchu pandemii – wyjaśnia Piotr Lisiecki, prezes Boryszewa.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA