Reklama

Grupa Recykl stawia na inwestycje

W tym roku na projekty rozwojowe spółka wyda ponad 20 mln zł. Za te pieniądze chce m.in. kontynuować budowę farm fotowoltaicznych oraz inwestować w nowe produkty i rozwiązania.
Grupa Recykl stawia na inwestycje

Foto: materiały prasowe

W tym roku Grupa Recykl chce kontynuować budowę portfela farm fotowoltaicznych optymalizujących ponoszone koszty energii oraz inwestować w nowe produkty i rozwiązania w ramach prac badawczo–rozwojowych. Ponadto rozbudowuje bazę transportową w Śremie i realizuje liczne projekty o mniejszej skali, które pozostają równie ważne dla jej przyszłości.

Grupa Recykl będzie również inwestować na Litwie

Pozostało jeszcze 83% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama