Przemysł

APS Energia: W nowej ofercie stacje ładowania aut na prąd

Ostra walka o klienta zakończyła się dla APS Energia w minionym roku stratą netto.

Piotr Szewczyk, prezes APS Energia, stawia na badania i rozwój nowych produktów.

Foto: materiały prasowe

Zaowocowała natomiast zwiększeniem udziałów w rynku. – Teraz chcemy wykorzystać naszą silną pozycję – zapowiada Piotr Szewczyk, prezes APS Energia, firmy produkującej systemy zasilania m.in. dla energetyki i przemysłu naftowo-gazowego.

Głównym celem spółki na 2018 r. jest poprawa rentowności. – Mamy rekordowy portfel zleceń, który pozwala nam optymistycznie patrzeć na najbliższe lata. Co ważne, zdobyte już zamówienia niwelują okres sezonowości, który jak dotąd widoczny był w naszych wynikach – podkreśla Szewczyk.

Spółka stara się o kolejne kontrakty w kraju i za granicą. Będzie rozwijać nowe kierunki sprzedaży, takie jak USA i Bliski Wschód. Zarząd liczy na pozyskanie trzech dużych projektów w Turcji i Iranie.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.