REKLAMA
REKLAMA

Oszczędzanie

W skrócie. Konto w banku można założyć nawet na podstawie... selfie!

Foto: Adobestock

Nowa struktura | Do 27 września bank BNP Paribas Polska przyjmuje zapisy na trzyletnie certyfikaty strukturyzowane serii IBV „Super Tercet II". Wynik inwestycji w certyfikaty o nazwie „Inwestycja w Klimat" zależny jest od notowań akcji trzech spółek: ABN AMRO Bank, AXA i HUGO BOSS. Minimalna kwota inwestycji to 10 tys. zł (10 certyfikatów po 1000 zł każdy). Nabywcy certyfikatów tej emisji mają szansę na zysk w wysokości 5 proc. już po roku (15 proc. za trzy lata). Ryzyko inwestycyjne wiąże się z możliwością poniesienia przez inwestora straty części zainwestowanego kapitału. Certyfikat gwarantuje 100-proc. ochronę kapitału w dniu wykupu, niezależnie od wartości notowań akcji spółek względem poziomu początkowego.

Konto z trzema premiami | „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019" i „Program Poleceń III – edycja 1" to dwie akcje banku Credit Agricole. W pierwszej po zawarciu do 30 listopada umowy o konto należy wybrać jedną z trzech opcji: „Premia za przeniesienia konta", „Zwrot za rachunki" lub „CAsaver z bonusem 50%". W tym pierwszym przypadku należy zapewnić wpływ na konto przez trzy miesiące – za 1000 zł premia wyniesie 100 zł, za 3000 – 300 zł. A za otwarcie konta z polecenia jest bonus 50 zł i potem za polecanie do 500 zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA