REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Telemedycyna z potencjałem

Światowy rynek rośnie jak na drożdżach. Czy polskie firmy na tym skorzystają?
Foto: Fotorzepa, Jakub Ostałowski
Foto: GG Parkiet

Notowania większości spółek telemedycznych są pod presją. Zarządy są jednak dobrej myśli i przekonują, że rynek ma duży potencjał. Prognozy to potwierdzają.

– Branża telemedyczna pozostaje bardzo perspektywistyczna. Według najnowszych szacunków jej wartość ma wzrosnąć z 17,3 mld USD w 2017 r. do 52,9 mld USD w 2025 r. – mówi Adrian Kowollik, analityk East Value Research. Jego zdaniem wzrost będzie napędzany m.in. przez presję kosztów na systemy zdrowotne w związku ze starzejącymi się społeczeństwami.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA