REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Infoscan: Trzeci partner

Infoscan podpisał umowę z hiszpańskim Giromed Institute. Pięcioletni kontrakt obejmuje udostępnienie partnerowi urządzeń do badania bezdechu sennego MED Recorder oraz licencji na oprogramowanie Osascan.
Foto: materiały prasowe

Giromed zobowiązał się na początek do wynajęcia dziesięciu urządzeń, którymi wykona minimum 520 badań w ciągu pierwszego roku współpracy. Spółki analizują również możliwości wejścia na rynek meksykański.

– To nasz trzeci zagraniczny partner, z którym podpisaliśmy list intencyjny, a negocjacje zakończyły się nawiązaniem współpracy. W umowie zastosowaliśmy model rozliczeń, który zakłada opłatę za dostęp do systemu Osascan i opłaty za pojedyncze badanie – mówi Piotr Sobiś, prezes Infoscanu.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA