REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Neuca: Kwartał najlepszy od lat

Neuca w I kwartale pracowała nad poprawą relacji z aptekami niezależnymi, lepszym dopasowaniem oferty oraz jakością serwisu. Działania te przyniosły firmie zamierzony skutek.

Piotr Sucharski, prezes Neuki.

Foto: materiały prasowe

Wynik finansowy po pierwszych trzech miesiącach tego roku jest lepszy w porównaniu z analogicznym okresem 2018 r. i jest to najlepszy kwartalny wynik w historii spółki.

W I kwartale zysk netto grupy wyniósł 37,2 mln zł, czyli o 15 proc. więcej niż przed rokiem, nie uwzględniając zdarzeń jednorazowych. Z ich uwzględnieniem spółka zarobiła 36,3 mln zł i jest to wynik lepszy niż przed rokiem o 18 proc.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA