REKLAMA
REKLAMA

Medycyna i zdrowie

Master Pharm: początek roku przyniósł wzrost zamówień i notowań

W pierwszych tygodniach roku akcje producenta suplementów diety cieszą się dużym wzięciem. Zarząd zaznacza, że w ostatnim czasie do spółki trafia więcej zamówień niż na początku 2017 r.

Jacek Franasik, prezes Master Pharmu, ujawnia, że produkcja w nowym zakładzie w Łodzi przebiega zgodnie z planem.

Foto: materiały prasowe

Od grudniowego dołka (w cenach zamknięcia) notowania Master Pharmu, jedynego producenta suplementów diety notowanego na głównym warszawskim parkiecie, poszybowały w górę o około 30 proc. Inwestorzy liczą, że 2018 r. przyniesie poprawę wyników.

Celem dwucyfrowy wzrost

– Bieżący rok rozpoczął się dla spółki bardzo pozytywnie, mamy więcej zamówień niż w zeszłym roku w tym samym okresie, co potwierdza moje wcześniejsze zapowiedzi odnośnie do dalszego wzrostu przychodów. Podtrzymuję, że staramy się, aby te zwyżki były nawet dwucyfrowe – mówi Jacek Franasik, prezes Master Pharmu. W ostatnich latach dynamika wzrostu polskiego rynku suplementów diety wynosiła około 7 proc. Perspektywy na kolejne lata również są dobre.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA