Ludzie rynku

Wiceprezes MOL Group: Chcielibyśmy zaistnieć w Polsce i Austrii

WYWIAD | Péter Ratatics z wiceprezesem ds. usług konsumenckich MOL Group rozmawia Tomasz Furman

Peter Ratatics

Foto: materiały prasowe

PKN Orlen czeka na zgodę Komisji Europejskiej na przejęcie Grupy Lotos. W ocenie części specjalistów dojdzie do jej wydania pod pewnymi warunkami m.in. dokonania przez połączony podmiot sprzedaży części stacji paliw w Polsce. Czy gdyby pojawiła się taka oferta, MOL Group byłby zainteresowany ich nabyciem?

W tej sprawie musimy poczekać na decyzję Komisji Europejskiej. Zobaczymy, jaka ona będzie, a zwłaszcza czy faktycznie w jej następstwie zostaną wystawione na sprzedaż jakieś stacje paliw i ile ich będzie. Jeśli ta liczba będzie znacząca, wówczas bylibyśmy zainteresowani kupnem.

Znacząca liczba to ile?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.