Inwestycje

Invest Cuffs 2019 już za dwa tygodnie

W piątek i sobotę 22 i 23 marca odbędzie w Krakowie największy kongres inwestycyjny w Europie Środkowo-Wschodniej. To pięć tysięcy odwiedzających, 60 wystawców oraz kilkadziesiąt godzin merytorycznych wykładów.
Foto: materiały prasowe

Jednym  z patronów medialnych Invest Cuffs 2019 jest „Parkiet", a parkiet.com jest nominowany do jednej z nagród, które zostaną przyznane podczas kongresu.

Jak podają organizatorzy, Invest Cuffs to projekt łączący w sobie cztery imprezy – targi, konferencję, konkurs oraz galę. Wszystko odbędzie się na ponad 37 tys. mkw. Krakowskiego Centrum Kongresowego ICE, które na dwa dni stanie się największym zgromadzeniem inwestorów, firm inwestycyjnych i ekspertów rynkowych w Europie.

W porównaniu z wcześniejszymi edycjami (odbywającymi się jako FX Cuffs), tegoroczne wydarzenie ma być zdecydowanie większe. Więcej stoisk wystawienniczych, prelegentów, godzin wykładów oraz uroczysta gala rozdania nagród, honorująca najlepsze podmioty na rynku.

Wydarzenie swoją obecnością uświetnią polskie i światowe gwiazdy tradingu oraz wpisujący się już w coroczną tradycję Invest Cuffs trading charytatywny. Gościem specjalnym będzie Joe DiNapoli, trader z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym. Był on jednym z pierwszych, którzy handlowali kontraktami terminowymi na S&P 500 – kiedy wchodziły one do obrotu w 1982 r. I handluje nimi do dziś.

Targi Expo Invest Cuffs 2019 to wyjątkowa okazja do zapoznania się z nowościami w ofercie brokerów i przedsiębiorstw ściśle związanych z rynkiem inwestycyjnym. Na trzech piętrach Krakowskiego Centrum Kongresowego ponad 5 tys. uczestników znajdzie standy wystawowe domów brokerskich, banków, giełd, kantorów, rynkowych ekspertów oraz wytwórców ekskluzywnych produktów, idealnie uzupełniających profil skutecznego i zyskownego tradera. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu wystawców – na wszystkich czeka seria prezentów oraz niespodzianek w trakcie trwania Targów. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Jednym z elementów Invest Cuffs jest konkurs, który ma na celu wyróżnienie najważniejszych podmiotów na polskim i międzynarodowym rynku walutowym i inwestycyjnym, które najsilniej przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości. Przyznane zostaną nagrody w kilkunastu różnych kategoriach. W kategorii Portal inwestycyjny roku jednym z trójki nominowanych jest parkiet.com.

W pierwszej części głosowania swoich faworytów wybierali inwestorzy detaliczni, w finałowej grupie decyzję podejmuje natomiast Kapituła składająca się z doświadczonych ekspertów rynkowych. Konkurs zostanie podsumowany podczas uroczystej Gali w sali audytoryjnej ICE Kraków, mogącej pomieścić dwa tysiące gości.

Szczegóły Invest Cuffs 2019 na stronie: investcuffs.pl

Szczegóły konkursu Invest Cuffs 2019 na stronie: konkurs.investcuffs.pl

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.