Handel i konsumpcja

Pamapol: Zyski w górę

Wyniki producenta dań gotowych po pierwszych trzech kwartałach okazały się lepsze niż w ubiegłym roku. Jedną z przyczyn poprawy wyników było wdrażanie nowych produktów.
Foto: materiały prasowe

„Wpływ na wyniki miał w szczególności rozwój nowych indeksów produktowych, intensyfikacja sprzedaży, a także zrealizowane w poprzednich latach inwestycje w rozwój skali oraz efektywności" – stwierdził zarząd firmy.

W okresie styczeń–wrzesień firma wypracowała 565 mln zł przychodów, o 7,8 proc. więcej niż w tym samym okresie 2020 r. Zysk netto podskoczył o 36 proc., do 9,2 mln zł.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup e-prenumeratę Parkietu i poznaj pakiet korzyści!
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • zawiera wydanie elektroniczne „Parkietu” i dodatki dla prenumeratorów.
  • zawiera Aplikację na tablet Apple
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.