Handel i konsumpcja

Rainbow Tours – mniej klientów, większa marża

Zarząd spółki nie wyklucza spadku liczby klientów. Mimo to marża ma wzrosnąć.
Foto: Adobestock

Głównym celem Rainbow Tours na 2019 r. jest wzrost średniej ceny usług, co skutkować ma wzrostem marży i poprawą wyników finansowych.

Wzrost marży i sprzedaży

– Średnie ceny w tym roku z pewnością trochę wzrosną, ponieważ w zeszłym sezonie były wyjątkowo niskie. Ceny przyciągnęły klientów, którzy być może nie powtórzą zakupów w 2019 r. Stąd też nasze szacunki zakładające lekki spadek liczby klientów – tłumaczy Emilia Bratkowska, dyrektor działu marketingu i PR.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.