REKLAMA
REKLAMA

Gra giełdowa

Nowy lider w Parkiet Challenge. Kończy się pierwszy etap

Dzisiaj koniec pierwszego etapu Gry Giełdowej Parkiet Challenge. W ostatnich dniach rozgrywki pojawiły się ogromne emocje i doszło do istotnych zmian na czele stawki. Dotychczasowy lider, Albert „Longterm” Rokicki po czwartkowej sesji przesunął się o kilka oczek w dół. Jak będzie dzisiaj?
Foto: parkiet.com

Po czwartkowej sesji na pierwszym miejscu łącznego zestawienia znalazł się gracz o nicku „andres". W jeden dzień awansował o 13 oczek, a jego stopa zwrotu w całym konkursie sięga 27,6 proc. Na drugie miejsce wskoczył zaś „martini_007" z wynikiem 26,3 proc. Trzecie miejsce zajmuje „Jaca" z wynikiem 25,9 proc. Na czwartek pozycji jest „Longterm".

Zmiany w rankingu to efekt dość wyjątkowej sesji w czwartek. Był to zdecydowanie dzień telekomów, czyli Orange, Play oraz Cyfrowego Polsatu, zwyżkujących odpowienio o 15,6 proc., 10,7 proc. i 6,28 proc. Co ciekawe, były to zarazem jedne z mniej popularnych spółek wśród uczestników Parkiet Challenge.

Dzisiejsza sesja zdecyduje, do kogo powędrują nagrody tygodniowe, czyli hulajnogi elektryczne Xiaomi MiJia 365, czytniki e-booków Pocketbook InkPad3 oraz zestawy z grą „Frostpunk" i gadżetami od 11 bit studios. Następnie ogłosimy listę finalistów, którzy 18 czerwca zmierzą się w rywalizacji o nagrody finansowe. W rywalizacji na żywo na GPW zmierzą się uczestnicy sklasyfikowani na 10 pierwszych miejscach po pierwszym etapie. Obracać będą kontraktami terminowymi.

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA