REKLAMA
REKLAMA

Gospodarka - Świat

Niewykorzystane miliardy firmy Buffetta

Kontrolowany przez Warrena Buffetta wehikuł inwestycyjny Berkshire Hathaway postanowił wykorzystać część ze swoich 128 mld rezerw gotówkowych na przejęcie. Ostatecznie jednak nie doszło do akwizycji, oferta Buffetta została bowiem przelicytowana.

Warren Buffett

Foto: AFP

 

Na koniec III kwartału Berkshire Hathaway zgromadził rekordową sumę 128 mld USD. Warren Buffett tłumaczył wtedy, że spółka „śpi na gotówce", ponieważ analizuje rynek i szuka potencjalnych inwestycji „o wielkości słonia".

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA