REKLAMA
REKLAMA

Forex

Walka na rynku walutowym, z której dolar może wyjść mocno poobijany

Amerykańska Rezerwa Federalna i prezydent Donald Trump toczą między sobą wojnę, która odbija się na notowaniach zielonego. O jej sile i zasięgu mogliśmy się przekonać już w ubiegłym tygodniu.
Foto: Bloomberg

Na rynku dolara amerykańskiego w ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z istnym rollercoasterem. Najpierw byliśmy świadkami wyraźnego umocnienia tej waluty, jednak był to tylko chwilowy ruch. Jak szybko inwestorzy na nowo pokochali zielonego, tak samo szybko później się od niego odwrócili.

Rynkiem trzęsie Rezerwa Federalna oraz Donald Trump, którzy toczą między sobą wojnę. Czy dolar wyjdzie z niej zwycięsko?

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA