REKLAMA
REKLAMA

Energetyka

Giełdowa energetyka tkwi w zawieszeniu

Część spółek mile zaskoczyła wynikami za I kwartał. Nie przekonało to jednak inwestorów. Warto teraz stawiać na tę branżę?
Foto: Adobestock

WIG-energetyka od lutego stracił niemal jedną trzecią, a notowania większości spółek oscylują w okolicach historycznych minimów. Czy wreszcie nadszedł czas na odbicie? Eksperci nie są przekonani.

– Takie hipotezy już były wcześniej i niestety okazywało się, że może być jeszcze taniej – przypominają. Trudno też wskazać konkretnego faworyta wśród spółek. Ważniejsze obecnie wydaje się nastawienie do całej branży.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA