REKLAMA
REKLAMA

Budownictwo

Feerum: Chudszy portfel

Rezygnacja strategicznego ukraińskiego kontrahenta z pokaźnej części zleceń nie zaszkodziła notowaniom Feerum. W piątek zawarto zaledwie kilka transakcji – wszystkie o kilka procent powyżej kursu odniesienia.
Foto: materiały prasowe

Papiery producenta elewatorów zbożowych są wyceniane na 12,9 zł.

Ukraiński Epicentr z powodu koronawirusa ograniczył wartość jednego zamówienia z 26 mln do 18,3 mln euro (ze 116 mln do ok. 82 mln zł), a z drugiego – o wartości 8,9 mln euro (40 mln zł) – całkowicie zrezygnował. – Zgoda na propozycję ograniczenia projektów ukraińskich jest przejawem odpowiedzialności i dbałości o strategiczną relację z naszym partnerem. Wierzymy, że zdobyte w ten sposób zaufanie zaprocentuje w przyszłości kolejnymi projektami. Branża agro jest bardzo perspektywiczna i kolejne projekty są jedynie kwestią czasu – skomentował Daniel Janusz, prezes Feerum.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA