Biura maklerskie

Prosper Capital szuka szczęścia z Red Carpet

Prosper Capital DM nawiązał współpracę z Red Carpet Media Group. Firma właśnie rozpoczęła ofertę publiczną akcji, z której chce pozyskać 5 mln zł. Zapisy na akcje potrwają do 9 lutego i są przyjmowane zarówno przez Prosper Capital DM, jak i Noble Securities.

Piotr Teleon, prezes Prosper Capital DM

Foto: materiały prasowe

– Współpraca z Red Carpet Media Group wpisuje się w nasze plany strategiczne, w których jest m.in. współpraca z podmiotami z obszaru rozrywki. Zdajemy sobie sprawę, że nie jesteśmy w stanie konkurować z bankowymi brokerami. Szukamy więc nisz rynkowych i skupiamy się na mniejszych firmach z perspektywicznych branż – mówi Piotr Teleon, prezes Prosper Capital DM.

Red Carpet Media Group stoi m.in. za kanałem Red Carpet TV, który oferuje treści lifestyle'owe. – Rynek telewizyjny przechodzi zmiany i chcemy uczestniczyć w tym procesie. Już dzisiaj oferujemy dostęp do bezpłatnej telewizji o charakterze popkulturowym w największych sieciach kablowych. Oferta publiczna akcji ma nam pozwolić na dalszy rozwój. W planach mamy uruchomienie kolejnego kanału, a także platformy VOD. Pozyskane pieniądze chcemy przeznaczyć na zakup licencji filmowych – mówi Leszek Kułak, członek rady nadzorczej spółki. Oferta firmy jest dostępna już w większości sieci kablowych. Na tym jednak nie koniec.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta promocyjna: dostęp do treści parkiet.com już od 9,90 zł za pierwszy miesiąc!

    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: opinii, komentarzy i analiz.

    Dostęp do treści parkiet.com - pakiet podstawowy nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu”, archiwum tekstów, aplikacji mobilnej, dodatków dla prenumeratorów.

Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.