Biura maklerskie

Amerykańskie akcje w TMS Brokers bez prowizji

Kolejny broker foreksowy dołącza do swoich usług możliwość handlowania akcjami.
Foto: materiały prasowe

TMS Brokers postawił na rynek amerykański, a handel akcjami ma się odbywać bez prowizji. - Udostępniamy wygodne narzędzie do nabywania akcji ponad 1600 spółek z amerykańskich giełd z notowaniami na żywo i to nie koniec nowości – zapowiada Marcin Niewiadomski, prezes DM TMS Brokers. - - Wprowadzenie akcji do oferty to przede wszystkim odpowiedź na liczne zapytania klientów. Decyzja biznesowa wpisuje się w obecne trendy i zainteresowania inwestorów. Poszerzenie oferty realizuje strategię spółki i jest związana z rozwojem u boku przyszłego inwestora OANDA Group – dodaje prezes TMS Brokers.

Oferta skierowana jest do obecnych, jak i nowych klientów. Dodatkowo broker przygotował nową odsłonę aplikacji mobilnej, która ma ułatwić handel akcjami. - Jest to rozwiązanie zaprojektowane specjalnie pod intuicyjne kupowanie akcji. Pobierając aplikację mobilną TMS Brokers, użytkownicy zyskują nie tylko możliwość otwarcia konta do inwestowania na kontraktach CFD, ale mogą też otworzyć konto akcyjne i handlować, przeglądać, a także analizować wykresy notowań na żywo ponad 1600 akcji amerykańskich. Zyskują też zaawansowaną wyszukiwarkę spółek oraz możliwość wygodnego filtrowania np. po kapitalizacji, czy wolumenie transakcji. By ułatwić klientom wybór, stworzyliśmy tematyczne playlisty - stale uaktualniane listy spółek z potencjałem, posortowane w kategorie tj. #StayHome, czy według spółek, w które inwestuje sam Warren Buffet – wylicza Piotr Kardasz, dyrektor marketingu i kierownik ds. rozwoju mobile w TMS Brokers.

Na rynku amerykańskim TMS Brokers zapewne nie poprzestanie. - TMS Brokers zmierza w kierunku znacznego poszerzenia i tak już bogatej oferty instrumentów finansowych tak, aby kompleksowo odpowiadać na potrzeby różnych grup inwestorów. Obecnie na platformach transakcyjnych TMS można handlować na kilku tysiącach instrumentów. Ta liczba na pewno zwiększy się o kolejne akcje czy ETFy z innych giełd. Zamierzamy również wzbogacić coraz bardziej popularną klasę aktywów CFD na akcje. Chcemy mieć wiele atrakcyjnych pod względem kosztów nabycia klas aktywów. Wyróżnikiem oferty jest również dostęp do notowań on-line z rynku giełdowego dla aktywnych klientów TMS oraz świetna aplikacja mobilna. Jej użytkownicy otrzymują na bieżąco aktualne powiadomienia rynkowe, profesjonalne analizy i rekomendacje – podkreśla Marcin Niewiadomski.

TMS Brokers jest kolejny po XTB brokerem foreksowym, który udostępnił klientom możliwość handlu prawdziwymi akcjami. W XTB również można handlować bez prowizji o ile miesięczny obrót nie przekroczy 100 tys. euro. Bezprowizyjny handel akcjami w XTB dotyczy nie tylko rynków zagranicznych, ale i rynku polskiego.

Powiązane artykuły


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.