Akademia Parkietu

Lęk przed wirusem zachęca do polis z wyższymi sumami

Foto: Archiwum

Ubezpieczenia na życie kojarzą się głównie z wypłatą pieniędzy osobom najbliższym po śmierci posiadacza polisy. Tymczasem oferta jest dużo szersza. Można zapewnić sobie np. świadczenie w razie pobytu w szpitalu.

Pandemia koronawirusa wywołała wśród Polaków wiele obaw. Boimy się o zdrowie, ale niekiedy jeszcze bardziej o stan swoich finansów – wynika z badania Prudential Family Index. Co więcej, obawy te wcale nie są bezpodstawne. Ponad połowa rodaków twierdzi, że na własnej skórze doświadczyli pogorszenia sytuacji finansowej.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.