Notowania R22 i Vercomu podczas środowej sesji lekko zyskiwały na wartości. Firmy podały szacunkowe wyniki za 2022 r. i opowiedziały o planach. Biznes R22 co roku rośnie w tempie 30–40 proc.
– Jesteśmy wspierani przez makrotrendy w zakresie cyfryzacji, automatyzacji biznesu i wykorzystania AI. Sami już wykorzystujemy AI, a skala będzie rosła, co jeszcze mocniej przełoży się na nasze wyniki – mówi prezes R22 Jakub Dwernicki. Dodaje, że w planach jest podwojenie skali biznesu, co zostało zapisane w programach motywacyjnych opartych na akcjach w głównych segmentach biznesowych R22.