Reklama

Agora: wydatki na reklamę się stabilizują

Za rok, dwa w kinach nie będzie śladu po pandemii. W przyszłym wydatki na reklamę nie powinny spaść – uważa zarząd mediowego koncernu.
Siedziba Agory

Siedziba Agory

Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

– Obiecująco prezentuje się repertuar kinowy na czwarty kwartał tego roku – ocenił przy okazji publikacji wyników grupy Agora za trzeci kwartał tego roku prezes Bartosz Hojka.

Kina to (z wyjątkiem pandemii) jeden z dwóch głównych biznesów grupy Agora. W ciągu trzech kwartałów 2022 r. przyniosły koncernowi ponad 200 mln zł przychodu. Ponad 134 mln zł kina uzyskały ze sprzedaży 7 mln biletów, a bary przyniosły im kolejne 73 mln zł. Reklamodawcy zostawili w tym czasie na dużym ekranie 19 mln zł.

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama