Reklama

Liczę na lepszą drugą połowę roku na naszej giełdzie

Michał Marczak | Z dyrektorem zarządzającym Domu Maklerskiego mBanku rozmawia Jacek Mysior
Liczę na lepszą drugą połowę roku na naszej giełdzie

Foto: Archiwum

Ostatnie tygodnie przyniosły poprawę nastrojów na warszawskim parkiecie. Czy jest szansa, że optymizm zagości na dłużej na naszym rynku?

Na to, co obecnie dzieje się na polskiej giełdzie, trzeba popatrzeć w szerszej perspektywie. W mojej ocenie głównym motorem zwyżek na giełdach jest odbicie notowań ropy naftowej. Poprawa na tym rynku powoduje, że inwestorzy spojrzeli łaskawszym okiem na rynki wschodzące.

Pozostało jeszcze 96% artykułu

Teraz kwartalna e‑prenumerata z rabatem 34%!

Obserwuj świat finansów i bądź gotowy na codzienne decyzje biznesowe.

Subskrybuj i zyskaj dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie w "Parkiecie".

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama