Znowu płasko
Notowania na rynku w Warszawie ponownie się skonsolidowały. Oczekuje w takim razie dalszej zwyżki, choć trzeba przyznać, że idzie ona dość ślamazarnie. Od wczorajszego maksimum dzieli nas teraz kilkanaście punktów. Nie jest to wystarczająco dużo, by spokojnie uznać, że notowania zakończą się pomyślnie dla byków. U 25-26
Aktualizacja:
06.07.2010 14:29
Publikacja:
06.07.2010 14:29