Maksimum na terminowym
Niedźwiedziom zaczynają puszczać nerwy. Pojawił się szczyt notowań Dax i FTSE oraz kontraltów w USA i u nas w końcu pojawiło się nowe maksimum sesji. Co ciekawe, LOP najpierw wzrosła, a później spadła, co wskazuje, że maksimum sesji mamy wyznaczone przez wycofującego się/wycofujących się posiadacza/y krótkich pozycji. To jednak tylko na terminowym. Na kasowym twardo nie dokonuje się zakupów. Indeks do maksimum sesji ma ponad 7 pkt. U 7-8
Aktualizacja:
27.07.2010 15:44
Publikacja:
27.07.2010 15:44