Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Z analizy 1,5 mln promocji w badaniu UCE Research oraz Hiper-Com Poland wynika, że w tym roku ogółem promocji w gazetkach jest o 5,6 proc. więcej niż przed rokiem. W dyskontach wzrost wynosi aż 15 proc., a w hipermarketach 12,2 proc.
Promocje stały się głównym orężem walki sieci handlowych o uwagę klientów. – Ponad 65 proc. porównuje oferty sklepów, wybierając te najkorzystniejsze. W efekcie blisko 27 proc. wartości zakupów to już zakupy na promocjach – mówi Szymon Mordasiewicz, dyrektor komercyjny Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Handlowa grupa Pepco zwiększyła przychody i zyski. Na 2026 r. zapowiada dalsze wzrosty. W górę poszły prognozy i...
Rynek z dużym zadowoleniem przyjął wyniki kwartalne LPP. Kurs odzieżowej spółki zwyżkuje w piątkowy poranek o ok...
LPP odnotowało 18 mln zł skonsolidowanej straty netto przypisanej akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw....
Grupa LPP dokonała w III kw. r.obr. 2025 (sierpień-październik 2025 r.) odpisu jednorazowego na poziomie pozosta...
Grupa zamierza zintegrować sklepy w systemie franczyzowym pod marką STĄD i zamierza też zamknąć około 150 Delika...
Spółka dzięki przejęciu kolejnej sieci zwiększy liczbę własnych klubów fitness w Polsce do ok. 280 obiektów.