Komentarze
Notowania
Komentarze
e-Wydanie
Reklama
Reklama
  • Komentarze
  • Giełda

ING obniżył rekomendację dla Eurocashu do "sprzedaj" z "trzymaj"

Aktualizacja: 23.02.2017 23:00 Publikacja: 29.12.2011 09:33

parkiet.com

© Licencja na publikację
© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: ParkietNews

Usługi Eurocash mWIG 40 Euro [EUR] Handel detaliczny
Andrzej Pałasz
Giełda
Seria zwyżek WIG20

Za nami bardzo mocny tydzień w wykonaniu indeksu dużych spółek, a na deser dostaliśmy rekord hossy WIG20.

Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami
Materiał Promocyjny
Inwestycje: Polska między optymizmem a wyzwaniami

Szanse na wzrost i bariery rozwojowe wzięli pod lupę uczestnicy debaty „Atrakcyjność inwestycyjna Polski” na XI Kongresie Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej w Warszawie.

Sobiesław Kozłowski, dyrektor departamentu analiz i doradztwa Noble Securities
Giełda
ATH na WIG przed Trzema Wiedźmami i św. Mikołajem

WIG20 wszedł na szczyt, na poziom 3099 pkt. W przypadku WIG obecne ATH to 114 452 pkt. Tak mocne zachowanie kraj...

Rafał Sadoch, Zespół mForex, Biuro maklerskie mBanku S.A.
Giełda
Analiza poranna – Sektor przemysłowy w ofensywie

Czwartkowa sesja na Wall Street przyniosła rekordowe poziomy zamknięcia w przypadku przemysłowego indeksu Dow Jo...

Kolejne rekordy na GPW. Mocne LPP
Giełda
Kolejne rekordy na GPW. Mocne LPP

Polska giełda rozpoczyna piątkową sesję w mocnym stylu. WIG20 na starcie bije rekord obecnej hossy, a WIG osiągn...

Jak producent okien dachowych wpisał się w polską gospodarkę
Materiał Promocyjny
Jak producent okien dachowych wpisał się w polską gospodarkę

Ponad 3500 miejsc pracy, pięć zakładów produkcyjnych i centrum usług wspólnych w Warszawie, 235 mln zł inwestycji w latach 2022–2023 i 16,6 mln zł CIT zapłaconego w 2024 r. Tak wygląda twardy bilans obecności Veluxu w Polsce – mówi Przemysław Pokorski, dyrektor zarządzający Velux Polska.

WIG20 odlicza nowe rekordy hossy
Giełda
WIG20 odlicza nowe rekordy hossy

Notowania czwartkowe na rynku warszawskim skończyły się mocnymi zwyżkami najważniejszych indeksów. WIG20 zyskał...

Padł nowy rekord hossy. Byki bawią się w najlepsze na GPW
Giełda
Padł nowy rekord hossy. Byki bawią się w najlepsze na GPW

W czwartek kapitał znów płynął w stronę Europy, na czym skorzystała także warszawska giełda. Naszemu rynkowi spr...

Niedźwiedzie, czyli spółki z negatywnymi sygnałami analizy technicznej Niemiecka inflacja potwierdzona, usługi wywierają presję na wzrost cen „Maluchy” nadal czekają na szansę. Czy przyszły rok będzie do nich należał? Eurocash stawia na franczyzę i odpuszcza detal. Kurs szuka dna Jak Polacy zaciskają pasa przed świętami Strategia Eurocashu przyjęta chłodno. Grupa zamknie sklepy detaliczne Polskie firmy przegrywają z chińskim importem Inflacja w Niemczech utrzymała się w listopadzie powyżej 2 proc.
Nowa Dolina Krzemowa nad Zatoką Perską? Bilans drugiego roku rządów Wysp strategii giełdowych banków. Zapowiada się ostra walka o klientów Srebro idzie na 100 dolarów W tym roku firmowy Św. Mikołaj będzie bardziej oszczędny Główny ekonomista mBanku: Dochodzimy do zdrowych zmian strukturalnych Niedźwiedzie, czyli spółki z negatywnymi sygnałami analizy technicznej Rekordy na GPW w połowie grudnia, a indeksy mają dalej puchnąć Spółki prognozują dalszą stabilizację na rynku ropy Byki tygodnia, czyli spółki z pozytywnymi sygnałami analizy technicznej Efekt grudnia na warszawskich gigantach Seria zwyżek WIG20 Popyt na mieszkania się odbudowuje, ale to jeszcze nie boom Barometr „Parkietu”. Co się wydarzy na giełdach w nadchodzącym tygodniu? Marcin Zaniewicz, Asseco Poland: Zmiany technologiczne to proces ciągły Bezpieczeństwo e-WZ Mitygacja ryzyk zarządczych przy pomocy specjalistycznych ubezpieczeń Jak zbudować organizację odporną na zagrożenia hybrydowe? Uwarunkowania prawne korzystania z botów przez spółki publiczne w relacjach z klientami AI compliance w spółce publicznej Wyzwania wynikające z dyrektywy Women on Boards Wyjątki prospektowe – na co emitenci powinni zwrócić uwagę przy emisji akcji Kto wygra walkę o supremację w dziedzinie sztucznej inteligencji? Donald Trump zawęził wybór kandydatów na szefa Fedu. I stawia jeden warunek
Reklama
Reklama
Narzędzia
Analiza techniczna
Notowania GPW
Fundusze
Komunikaty ESPI/EBI

kontakt

  • O nas
  • Kontakt
  • Napisz do nas

regulamin

  • Polityka Prywatności
  • Regulamin serwisu
  • Informacje o nadawcy
  • Deklaracja dostępności

reklama i prenumerata

  • Reklama
  • Ogłoszenia
  • Prenumerata
  • Archiwum

partnerzy

  • E-kiosk.pl
  • E-gazety.pl
  • Nexto.pl
  • Mała księgowość
  • Kancelarierp.pl
  • Wieści Rolnicze
  • Życie Warszawy
  • mapa strony
  • Kalendarium
  • oferta produktowa
Gremi Media

© Copyright by GREMI MEDIA SA

e-Wydanie
  • Notowania
  • Rynki
  • Komunikaty
  • Parkiet PLUS
  • Parkiet TV
  • Felietony
  • Komentarze
  • Firmy
  • Gospodarka
  • Finanse
  • Po godzinach
  • Analizy rynkowe
  • Inwestycje
  • Eventy
  • Archiwum
  • e-Wydanie
  • Prenumerata
  • Newslettery
parkiet.com
Uzyskaj dostęp do
aktualnego e‑Wydania
Uzyskaj dostęp

Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.

Wypróbuj za darmo

nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas

REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama