Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Jeszcze w tym roku Tauron przyłączy do sieci ciepłowniczej 78 nowych budynków mieszkalnych i biurowych. Natomiast na przyszły rok zaplanował przyłączenie kolejnych 76 nowych obiektów.
– W najbliższych latach planujemy przyłączać do sieci ciepłowniczej średnio około 45 MW ciepła rocznie. Chcemy, aby około 20 proc. przyłączeń stanowiły budynki przyłączane w ramach likwidacji smogu, czyli takie, w których dotychczas funkcjonowało ogrzewanie węglowe – informuje Jacek Uhryn, prezes Tauronu Ciepło.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Projekty Orlenu, PGE i Polenergii wygrały pierwszą w historii aukcję dla morskich farm wiatrowych. Ceny energii...
Zarząd Polenergii przekazał 17 grudnia 2025 r., że zawarto przedwstępną warunkową umowę sprzedaży 100 proc. udzi...
Ministerstwo Energii zaprezentowało najnowszą wersję projektu Krajowego Planu w dziedzinie Energii i Klimatu do...
Najwięksi sprzedawcy energii w Polsce raportują wstępne możliwe straty na taryfach zatwierdzonych przez prezesa...
Komisja Nadzoru Finansowego złożyła zawiadomienia o uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa polegające...
Prezes URE zatwierdziła zmiany taryf na sprzedaż energii elektrycznej w gospodarstwach domowych spółkom: PGE Obr...