Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
W tym roku popyt na prace budowlane realizowane w krajowej branży gazowniczej jest tak duży, że Tesgas może skupić się na pozyskiwaniu zleceń zapewniających największe marże. – Na tę chwilę nie myślimy jeszcze nad ograniczeniem liczby pozyskiwanych kontraktów. Jesteśmy zmotywowani do dobierania takich zadań, które pozwolą nam nadrobić słabe wyniki osiągane w latach 2016–2017 – mówi Marcin Szrejter, dyrektor ds. finansowych Tesgasu.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Listopadowy odczyt Indeksu Nastrojów Deweloperów przyniósł zmniejszenie odsetka firm spodziewających się stabili...
Po sesji z 5 grudnia byki dysponują solidnymi argumentami za rozwinięciem odbicia notowań spółki Polimex Mostost...
Zarząd spółki stawia przede wszystkim na produkty, które odpowiadają na realne potrzeby wykonawców i dystrybutor...
Pierwsza w giełdowej historii kwartalna strata, mimo dużego programu oszczędności, to zimny prysznic. Czy pomoże...
Piąta już obniżka stóp, ale przede wszystkim szeroko zakrojone akcje rabatowe, przyciągnęły klientów do biur spr...
W związku ze sprzedażą części biznesu grupa przechodzi reorganizację. Co to oznacza dla inwestorów?