Tylko 29zł miesięcznie przez cały rok!
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Ubiegły rok przyniósł grupie Tesgas wzrost przychodów w wykonawstwie obiektów gazowych i instalacji fotowoltaicznych. Był to jeden z podstawowych celów, jaki określił do realizacji zarząd spółki.
Wzrost wpływów z wykonawstwa obiektów gazowych osiągnięto dzięki pozyskaniu kilku wysokowartościowych kontraktów na budowę gazociągów w południowej i wschodniej Polsce. W związku z tym w większym stopniu niż dotychczas angażowano do realizacji nowych umów zależną firmę Stal Warsztat specjalizującą się w obróbce metali. Coraz więcej zleceń na wykonawstwo instalacji fotowoltaicznych otrzymuje z kolei zależna firma piTERN.
Zyskaj pełen dostęp do aktualnych i sprawdzonych informacji, wnikliwych analiz, komentarzy ekspertów, prognoz i zestawień publikowanych wyłącznie na PARKIET.COM w formie tekstów oraz treści audio i wideo.
Zarząd spółki stawia przede wszystkim na produkty, które odpowiadają na realne potrzeby wykonawców i dystrybutor...
Pierwsza w giełdowej historii kwartalna strata, mimo dużego programu oszczędności, to zimny prysznic. Czy pomoże...
Piąta już obniżka stóp, ale przede wszystkim szeroko zakrojone akcje rabatowe, przyciągnęły klientów do biur spr...
W związku ze sprzedażą części biznesu grupa przechodzi reorganizację. Co to oznacza dla inwestorów?
Nieruchomościowa grupa zrolowała potężny pakiet obligacji, co pomaga w rozmowach z bankami o refinansowaniu kred...
Akcjonariusz większościowy Murapolu - AEREF V PL Inwestycje - zdecydował o przeprowadzeniu przyspieszonego proce...