Wraz z podnoszeniem się poziomu dobrobytu szybko rozwijają się wszelkie usługi, w tym rynek finansowy i jego najbardziej wyspecjalizowane segmenty. Bogacimy się, i to w szybkim tempie, i potrzebujemy odpowiednich ekspertów do zarządzania naszym majątkiem. Ilu w Polsce jest milionerów? Różne dane wskazują że 40–50 tysięcy. To rzesza, której dorobek jest kolejnym świadectwem sukcesu i cudu gospodarczego nad Wisłą. To także grupa klientów oczekujących obsługi na najwyższym poziomie.

Dlatego ostatnie 30 lat to również bardzo dynamiczny rozwój bankowości prywatnej i usług zarządzania majątkiem. 25-lecie private bankingu w Banku Pekao S.A. stało się dobrą okazją do tego, by przygotować specjalny dodatek nie tylko pokazujący historię bankowości prywatnej w Polsce, ale też wyjaśniający wszystkie meandry obsługi klienta zamożnego i tłumaczący, co wchodzi w zakres bankowości klasy premium.

Oddajemy w Państwa ręce zbiór wysokiej jakości materiałów przygotowanych wraz ze wsparciem merytorycznym ekspertów Pekao. Liczymy, że będą one pomocne przy podejmowaniu decyzji dotyczących mądrego zarządzania swoim majątkiem. Życzymy równocześnie kolejnych udanych 25 lat w budowaniu dobrobytu.

Czytaj więcej

Obsługa private także w sieci

Czytaj więcej

Klient zamożny może skorzystać z różnych usług finansowych
Nasz majątek w rękach najlepszych ekspertów

Czytaj więcej

Na razie trudno sobie wyobrazić, by w bankowości prywatnej kontakt z doradcą zastąpić sztuczną intel
Młody milioner wyzwaniem dla rynku

Czytaj więcej

W przyszłości sektor private banking będzie ukierunkowany na tworzenie nowoczesnych produktów w obsz
Ćwierć wieku obsługi klientów

Czytaj więcej

Istotę bankowości prywatnej stanowi przede wszystkim indywidualne podejście do klienta
Bankowość szyta na miarę