Firmy

Wzrost najlepszego segmentu biznesu

Producent radiofarmaceutyków zanotował lepsze wyniki niż przed rokiem. Zarząd z optymizmem patrzy w przyszłość i szykuję strategię.
Foto: Archiwum

W I półroczu 2016 r. w ujęciu rocznym przychody z najbardziej rentownego segmentu radiofarmaceutyków wzrosły o 23 proc., do 7,3 mln zł. Synektik spodziewa się, że w związku z wprowadzeniem przez NFZ rozróżnienia finansowania badań przychody z tej części biznesu będą wyraźnie rosły w najbliższych kwartałach.

Radiofarmaceutyki i...

– Spodziewamy się, że od początku 2017 r. dynamika wzrostu przychodów z segmentu radiofarmaceutyków jeszcze się zwiększy. Kołem zamachowym sprzedaży będą radioznaczniki specjalne – mówi Dariusz Korecki, wiceprezes Synektika.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Uzyskaj pełen dostęp do ekskluzywnych materiałów publikowanych wyłącznie na parkiet.com: analiz, najnowszych komentarzy i opinii ekspertów.
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.