Budownictwo

i2 Development: Wysyp inwestycji w II półroczu

Deweloper specjalizujący się w segmencie premium w I połowie roku sprzedał 232 lokale wobec 204 rok wcześniej.

Marcin Misztal, wiceprezes i2 Development.

Foto: Archiwum

– II półrocze ilościowo wypadnie zdecydowanie lepiej, pod koniec czerwca w ofercie mieliśmy już ponad 500 mieszkań, do końca roku uruchomimy inwestycje obejmujące 1 tys. lokali – mówi Marcin Misztal, wiceprezes i2 Development. – Nie chcę określać, jaką sprzedaż osiągniemy w całym roku. Koncentrujemy się na jakości, czyli marżach niedostępnych dla deweloperów z segmentu popularnego, a nie na liczbie sprzedanych lokali – dodaje.

Wrocławska firma w tym roku rozpocznie realizację m.in. ostatniego etapu flagowej inwestycji – Bulwaru Staromiejskiego. Misztal podkreśla, że popyt na lokale i2 Development jest wysoki. – Pod koniec czerwca ruszyliśmy ze sprzedażą 265 soft loftów i w ciągu niespełna dwóch tygodni nabywców znalazły 82 lokale, co stanowi ponad 30 proc. dostępnych mieszkań w inwestycji. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się Bulwar Staromiejski, niemal każdego dnia otrzymujemy pytania o budynki jeszcze niedostępne w ofercie – mówi Misztal.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.