Ludzie rynku

Oferujemy udział w szybkich zyskach

Marcin Misztal | Z wiceprezesem i akcjonariuszem i2 Development rozmawia Adam Roguski
Foto: Archiwum

Na GPW jest już wiele spółek deweloperskich działających w różnych segmentach. Dlaczego inwestorzy powinni postawić akurat na i2 Development? Przychodzimy do inwestorów z czymś innym niż dotychczasowe spółki deweloperskie. Nie prosimy o pieniądze na zakup zidentyfikowanych gruntów, na których rozpoczniemy dopiero projekty deweloperskie – co wiązałoby się z czasem i określonym ryzykiem (pozwolenia administracyjne itp.). My zapraszamy inwestorów do gotowego biznesu – mamy konkretne projekty, w których zdecydowana większość ryzyka została skonsumowana. Wiemy, jakie są oczekiwania klientów, mamy oszacowane przychody, koszty, harmonogramy. Wpływy z IPO przeznaczymy na wkład własny lub dopłatę do działek.

Działamy w segmencie premium, budujemy głównie w ścisłym centrum Wrocławia, sami projektujemy i wykonujemy nasze inwestycje, co powoduje, że marże na projektach są zdecydowanie wyższe niż innych przedsiębiorstw, które ujawniają dane finansowe.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na roczny dostęp do parkiet.com
    Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.