REKLAMA
REKLAMA

Gospodarka

Business Premium 2015: Oto najlepsze usługi dla biznesu

„Bloomberg Businessweek Polska" („BBP") nagrodził usługi dla biznesu. Pod uwagę wziął jakość usług, dostosowanie do potrzeb rynkowych, nowoczesność, efektywność, wychodzenie naprzeciw zainteresowaniom klientów. Projekty, które zyskały uznanie, to zarówno te od lat wspierające biznes, jak i nowe, stworzone z myślą o wymagających klientach.

Na zdjęciu od lewej: Paweł Przybylski, Bioelektra; Łukasz Górnicki, PKP LHS; Dariusz Piekarski, SARE; dr Przemysław Litwiniuk, Fundacja Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA; Anna Karwowska, Diaverum; Grzegorz Jarzębski, EFL; Krzysztof Krystowski, Związek Pracodawców Klastry Polskie; Piotr Szeliga, Boryszew; Mariusz Stasiak-Apelski, GoldAdvice; Paweł Dziekoński, Deutsche Bank Polska; Cezary Szymanek, redaktor naczelny „Bloomberg Businessweek Polska”.

Foto: Archiwum

Jak podkreślają przedstawiciele firm, oferty dla tych ostatnich muszą spełniać najwyższe standardy, zachowywać najlepszą jakość i jednocześnie elastyczność, która pozwala szyć ofertę na miarę, pod konkretne oczekiwania.

„BBP" docenił zaangażowanie Deutsche Banku w aktywną dystrybucję środków unijnych. Bank udziela firmom finansowania zarówno poprzez unijne programy, jak i dostosowane do ich potrzeb produkty komercyjne. W ramach perspektywy UE na lata 2007–2013 Deutsche Bank oferował m.in. program kredytowy objęty gwarancjami Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego, skierowany do innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw. Deutsche Bank pozyskał również dla polskich firm środki z przeznaczeniem na preferencyjne kredyty, a dzięki współpracy z niemieckim bankiem KfW oferował kredyt inwestycyjny EkoZysk na finansowanie inwestycji z obszaru poprawy efektywności energetycznej w MŚP, który udzielany był z atrakcyjnym oprocentowaniem i zachętą inwestycyjną ze środków UE.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA