Technologie

United Label: Przyszłe premiery budzą wielkie nadzieje

Spółka w październiku złożyła dokument informacyjny na GPW i jest na ostatnim etapie przed debiutem na NewConnect. Zarząd liczy, że rozpoczęcie notowań nastąpi jeszcze w tym roku.
Foto: Fotorzepa, Krzysztof Skłodowski

Kapitalizacja spółki według ceny akcji, która wyniosła 16 zł, oferowanych inwestorom w drodze emisji podczas kampanii crowdinvestingowej to 20,4 mln zł.

– Aktualnie w naszym portfolio można znaleźć cztery gry, z podpisanymi umowami licencji wyłącznej, z deweloperami z Wielkiej Brytanii oraz Francji. Pierwsza z nich, „Röki", miała premierę w tym roku na platformie Steam i konsoli Nintendo Switch. Została nominowana w plebiscycie „The Game Awards" w kategorii najlepszej debiutanckiej gry niezależnej 2020 r. Nasza kolejna produkcja, której premierę planujemy na I kwartał 2021 r., to „Eldest Souls". Spodziewamy się znacznie większego poziomu sprzedaży głównie z racji istotnie większej grupy docelowej – tłumaczy Tomasz Litwiniuk, prezes zarządu United Label.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: Półroczna e-prenumerata Parkietu 50% taniej
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.