Technologie

Movie Games Mobile: Wydłużyć żywotność

Producent gier mobilnych, który jest częścią Movie Games, rozpoczął ofertę publiczną akcji. W jej ramach wyemituje do 13 tys. walorów serii B o łącznej wartości do 2,5 mln zł.
Foto: Adobestock

Oznacza to, że za walor spółka chce pozyskać do 192 zł. Środki z emisji zostaną przeznaczone na sfinansowanie prac nad przeniesieniem na platformy mobilne gier od Movie Games. Chodzi konkretnie o symulatory „Drug Dealer Simulator", „Alaskan Truck Simulator" oraz „American Motorcycle Simulator". Zarząd zapowiada, że znaczna część pieniędzy trafi na pozyskanie użytkowników i marketing. Zapisy potrwają do 10 grudnia.

– Jesteśmy młodą spółką, ale nasz portfel produkcyjny jest bardzo bogaty. Na początku naszej działalności otrzymaliśmy zlecenie na realizację czterech produkcji na platformy Android i iOS. Na przyszły rok mamy zaplanowaną premierę przynajmniej dwóch z nich. Środki od inwestorów pozwolą nam w pełni skoncentrować się na realizacji naszych projektów. Niewykluczone, że również na rozwój własnej marki lub zakup ciekawego projektu z rynku – informuje Kamil Gaworecki, prezes Movie Games Mobile.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Nowa Prenumerata już w sprzedaży, poznaj pakiet korzyści!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.