REKLAMA
REKLAMA

Technologie

R22 chce utrzymać wysokie tempo

Informatyczna spółka zwiększyła przychody o 40 proc. rok do roku i planuje umocnić pozycję w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Prezes R22 Jakub Dwernicki ma ambitne plany.

Foto: Archiwum

W I kwartale roku obrotowego 2019/2020, trwającego od lipca do września, przychody spółki oferującej usługi z zakresu automatyzacji procesów biznesowych, marketingu i sprzedaży wyniosły 44,4 mln zł. To wzrost o 40 proc., licząc rok do roku. Zysk netto urósł o 23 proc., do 3,3 mln zł.

Intensywny rozwój

– Wyniki osiągnięte w minionym kwartale to zasługa dużych zwyżek zarówno w segmencie hostingu, jak i komunikacji omnichannel. W szczególności na uwagę zasługuje dynamika wyników w tym drugim segmencie. To efekt powiększenia bazy obsługiwanych klientów, jak również generowanego ARPU (średni przychód na użytkownika – przyp. red.) – tłumaczy prezes R22 Jakub Dwernicki.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Czytaj "Parkiet" przez kwartał GRATIS i uzyskaj dostęp do wszystkich treści
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


Wideo komentarz

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA