Technologie

W K2 Internet silniejszy akcent na technologie

Wyrosła z biznesu agencyjnego grupa chce pokazać strategię na kilka lat. Nie zarzuca skupu akcji.

Paweł Wujec, prezes K2 Internet

Foto: materiały prasowe

– W czwartym kwartale opowiemy o strategicznych kierunkach Grupy K2 Internet w perspektywie kilku lat – zapowiedział Paweł Wujec, prezes giełdowej spółki świadczącej usługi reklamowe i marketingowe przedsiębiorstwom krajowym i zagranicznym działającym w Polsce.

Pandemia pomaga

Wujec zapowiedział prezentację planów, omawiając wyniki półrocza (ocenił je jako bardzo dobre) i strukturę grupy, która – jak wynikało z wypowiedzi jego i innych członków zarządu – nie jest dobrze znana inwestorom.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Wyjątkowa okazja: kup kwartalną e-prenumeratę, dostaniesz kolejny kwartał gratis!
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.