REKLAMA
Czytaj e-wydanie
REKLAMA

Technologie

Forever Entertainment: Grupa nie zwalnia tempa rozwoju

Od początku roku notowania Forever Entertainment wzrosły dwukrotnie.

Zbigniew Dębicki, prezes Forever Entertainment

Foto: materiały prasowe

– Jeśli chodzi o wycenę spółki, to naszym zdaniem jesteśmy teraz w bardzo ciekawym momencie. Mamy na horyzoncie premiery kilku ciekawych gier i jesteśmy dopiero na początku obranej drogi, tak więc jest potencjał do dalszego wzrostu wartości akcji – ocenia Zbigniew Dębicki, prezes Forever Entertainment.

Dodaje, że dodatkowo ostatnie dobre wieści płynące ze spółki otworzyły jej drzwi do współpracy z producentami konsol najnowszej, piątej generacji, które wejdą do sprzedaży w 2020 r.

Spółka od drugiej połowy 2017 r. kładzie silny nacisk na wydawanie produkcji na konsole do gier, w tym szczególnie na Nintendo Switch.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Kup eprenumeratę Parkietu w promocji i #zostanwdomu
    Otrzymujesz dostęp do:
  • analiz, opinii, komentarzy, kwartalnych wyników finansowych
  • oraz pozostałych artykułów serwisu Parkiet.com
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA