REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Bloober Team. Mieszane opinie na temat nowego horroru

– Myślę, że pierwszy tydzień sprzedaży da nam pełną świadomość na temat trendu. Liczymy jednak na bardzo szybki zwrot poniesionych kosztów produkcji i marketing – tak premierę gry „Blair Witch" komentował prezes Bloober Teamu Piotr Babieno.

Piotr Babieno, prezes Bloober Teamu.

Foto: materiały prasowe

Oczekiwania były bardzo wygórowane. W nadziei na sukces notowania akcji spółki w ostatnich miesiącach rosły. Poniedziałkowa przecena świadczy o tym, że oczekiwań nie udało spełnić. Walory przy wysokim obrocie taniały o kilkanaście procent.

„Blair Witch" jest grą horrorem, która powstała na podstawie kultowego filmu z końca lat 90. W piątek wieczorem gra zadebiutowała w wersji na komputery PC oraz na konsolę Xbox One. Jak przyznaje studio, początkowo gracze borykali się z problemami technicznymi, ale zostały one rozwiązane.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA