REKLAMA
REKLAMA

Technologie

Telekomy czekają z wyborem dostawców 5G

Sieci komórkowe zawiesiły decyzje ws. zakupu infrastruktury dla sieci nowej generacji. To nie oznacza jednak, że nic się nie dzieje.

Orange Polska kierowany (do września) przez Jeana-François Fallachera uruchomi 5G w lipcu.

Foto: materiały prasowe

Warte w sumie około 2,5 mld zł zakupy infrastruktury dla sieci 5G czekają na decyzje rządu i nowego prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej. Telekomy w kraju powoli przygotowują się do wyboru dostawców.

Lokalne decyzje

Prace zmierzające do wyboru dostawców sieci 5G w Orange Polska trwają, ale nie zakończą się przed ogłoszeniem nowej aukcji częstotliwości 5G – słyszymy.

Artykuł dostępny tylko dla e-prenumeratorów "Parkietu"
Oferta specjalna: Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
    Odbierz 50% rabatu na dostęp do parkiet.com
  • nie zawiera wydania elektronicznego „Parkietu” i dodatków dla prenumeratorów.
  • nie zawiera: Aplikacji na smartfon i tablet
Kup teraz

Powiązane artykuły

REKLAMA
REKLAMA

© Licencja na publikację

© ℗ Wszystkie prawa zastrzeżone
Źródło: PARKIET

×

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA